HAKKINDADeğerli Bilim İnsanları;

 

Organizasyon komitesi olarak sizleri 22-23 Kasım 2018'de Amasya’da düzenlenecek olan 3. Organik Elektronik Çalıştayı’na katılmaya davet ediyoruz. Organik Elektronik Çalıştayı, organik yarıiletkenlerin temel kullanım alanlarını değerlendirmek, organik elektroniğin vizyonunu göstermek ve gelecekteki teknolojiye yönelik uygulamalarda kullanımları hakkında fikir alışverişinde bulunmak için akademinin yanı sıra endüstriden araştırmacıları bir araya getirecektir. Çalıştay, disiplinler arası konuya sahip olması bakımından lisansüstü öğrencileri ile değerli bilim insanlarının buluşmasına ve üniversite-sanayi işbirliklerinin kurulmasına büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Organik Elektronik Çalıştayı yıllık konferans dizisi olup 2016 ve 2017 yıllarında TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Malzeme Enstitüsü Fotonik Teknolojiler Grubu tarafından düzenlenmiştir.

Tarihi Kalkolitik Çağa (M.Ö. 5500-3000) kadar uzanan şehrimizin ilgi çeken yönlerini keşfetmenize de imkan sağlayacak olan çalıştayımıza katılımınız için, sizleri 22-23 Kasım 2018 tarihleri arasında Amasya’ya bekliyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Doç.Dr.Melek GÜL

  

Düzenleyenler

 

 Aumaulab  Tübitak

Amasya Üniversitesi Merkezi Araştırma Uygulama Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Malzeme Enstitüsü Fotonik Teknolojiler Grubu